رئیس دانشگاه

پیام ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای عظیم و گرانقدر انقلاب اسلامی در عرصه های علمی و فرهنگی است. این نهاد آموزشی در حیات ۳۵ ساله خود با تمام فرود و فرازهایی که داشته توانسته است به عنوان یک پدیده ویژه در توسعه آموزش عالی و نمونه موفقی از مشارکت مردم در توسعه علمی باشد. در این میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر نیز این نقش ویژه را با توجه به داشتن امکانات و ظرفیت های لازم در منطقه ایفا نموده است.خداوند متعال را بسی شاکر  و سپاسگزاریم که توفیق و عنایت خداوندی و اولیای الهی شامل حال شده است که در این برهه حساس تحت زعامت عظمای ولایت و رهبری خدمتگزار تمامی جوانان مستعد و فرهیخته جامعه باشیم.ما تمامی مدیران ، اعضای هیات علمی و کارکنان خدوم این واحد دانشگاهی ورود شما عزیزان را به وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر به فال نیک می گیریم و تمامی تلاش ما بر این است که با آماده سازی فضا و بستری مساعد و مناسب ، فراگیری امر تعلیم شما طالبان علم را با کمال افتخار بر دوش کشیم.امید است هماهنگ با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های کلان این نهاد مقدس آموزشی ، در عرصه های فرهنگی ، علمی و پژوهشی بیش از پیش موفق باشیم.

دکتر محمد مهدی نادری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر

نام و نام خانوادگي : دکتر محمد مهدی نادری
مدرك تحصيلي : دكتري فلسفه دین
مرتبه علمي : استاديار
سمت : رئيس واحد
ايميل : m.naderi@iauaz.ac.ir
تلفنهاي تماس با حوزه رياست : ۰۱۴۷۶۷۲۵۹۲۷

شماره فاکس : ۰۱۷۳۵۷۲۴۰۰۳

حيطه فعاليتها در حوزه رياست :
دراين حوزه ، اداره فناوری واطلاعات ، روابط عمومي, دفترامورحقوقي, دفتر حراست و اداره گزينش قرار دارد.

فناوری و اطلاعات :

یکی از حوزه های مهم در دانشگاه ، فناوری و اطلاعات می باشد که نگهداری سرورهای دانشگاه و پشتیبانی از نرم افزارها و سخت افزارهای واحد را بعهده دارد.
روابط عمومي :
يكى از حوزه هاى مهم ستادى دانشگاه دفتر روابط عمومى است. روابط عمومى عبارت است از بر قرارى ارتباط دوسويه درجهت اهداف سازمانى ,به عبارت ديگر, روابط عمومى علم اطلاع رسانى واطلاع يابى مى باشد. اگر بپذيريم كه مديريت مغز يك سيستم است, روابط عمومى قلب آن سيستم به شمار مى رود.
دفتر امور حقوقي :
اين دفتر انجام امور حقوقي از قبيل تهيه و تنظيم لوايح دفائيه ، پيش نويس قراردادها ، تنظيم اظهارنامه و دادخواست حضور دردادگاهها و محاكم و تعقيب پرونده ها و دعاوى ادارى ، استخدامى و مسائل مرتبط با حقوق كار بين كارگر و كارفرما و نظاير آن را بر عهده دارد .
دفتر حراست :
اين دفتر مسوليت امور حفاظتي- حراستي دانشگاه شامل : حفاظت پرسنلي(اساتيد ،كاركنان، دانشجويان )،اسنادومدارك،فيزيكي،IT، و…….را بر عهده دارد
اداره گزينش :
اين اداره عهده دار جمع آورى اطلاعات يا انجام بررسى ، مطالعه و تحقيقات لازم مربوط به گزينش افراد و تاييد صلاحيت آنها از جهات اخلاقى ، سياسى عقيدتى ، علمى و تخصصى براى استخدام در دانشگاه آزاد اسلامى مى باشد و هدف از گزينش جذب نيرو با اولويت بالاتر نسبت به نيروهاى همتراز خواهد بود